Strona główna Aktualności Kapituła Kapłani Metryki Kronika Natanael Detektyw Wykazy
Dzisiaj jest środa, 29 czerwca 2022 r. godz. 4:17
Aktualności

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny
29 grudnia 2019 r.

  • We wtorek o godz. 1630 Nieszpory dziękczynno-błagalne, a o godz. 1700 msza święta w intencji parafian na zakończenie Starego Roku.

  • W środę – Nowy Rok, Święto Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. O północy Pasterka na powitanie Nowego Roku. Godzinę wcześniej, od 2300 wystawienie Najświętszego Sakramentu, aby był czas na prywatną modlitwę i adorację.
    W dzień Nowego Roku porządek mszy świętych niedzielny, a na sumie o godz. 1200 wymiana tajemnic różańcowych. W naszym zaś styczniowym dziesiątku różańca świętego będziemy się modlili o Bożą opiekę nad całą naszą parafią w nowym 2020 roku.

  • W 1 czwartek miesiąca o godz. 1640 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania.

  • W 1 piątek miesiąca msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa odprawimy o godzinach: 800 i 1700, a w kaplicy w Karwicach o godz. 1600. Kto był u spowiedzi świętej na Święta to wystarczy, aby w dzień 1. piątku przyjął tylko komunię świętą. To samo dotyczy dzieci, którym po przyjęciu komunii świętej podpiszemy karteczki. Chyba, że ktoś bardzo nagrzeszył, to potrzebna będzie spowiedź święta.

  • W 1. sobotę miesiąca Matkę Bożą uczcimy podczas mszy świętej o godz. 800.

  • W przyszłą niedzielę od godz. 1330 będziemy z comiesięczną posługą u chorych i starszych na terenie parafii.


Archiwum

statystyka