Strona główna Aktualności Kapituła Kapłani Metryki Kronika Natanael Detektyw Wykazy
Dzisiaj jest poniedziałek, 27 czerwca 2022 r. godz. 22:08
Aktualności


Ogłoszenia parafialne na 1. niedzielę Adwentu
3 grudnia 2017 r.

 • Rozpoczęliśmy czas Adwentu, który w tym roku jest bardzo krótki, bo tylko 3 tygodnie. U nas spowiedź przedświąteczna będzie w poniedziałek, 18 grudnia. Sama spowiedź, bo w tym roku było i Jerycho Różańcowe, i nawiedzenie figury św. Michała Archanioła, a więc rekolekcji nie będzie.
  Wigilia w tym roku przypada na 4. niedzielę Adwentu, więc już dzisiaj informujemy, że w Wigilię trzeba zachować post, choć to będzie niedziela, i w Wigilię msze święte zakończą się już na sumie. Mszy świętej o godz. 1800 nie będzie.
  Spowiedź święta tylko do soboty 23 grudnia. Informujemy o tym w tym celu, żeby odpowiedzialnie zaplanować sobie te dni przedświąteczne.
  Roraty przez cały Adwent o godz. 600 i poprzedzają je wcześniej śpiewane Godzinki.

 • Jutro w kościele w Sołku odpust na św. Barbarę. Zaś u nas o godz. 1600 comiesięczne spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci, a później o godz. 1700 msza święta dla tej grupy.

 • W środę w kościele w Libiszowie odpust na św. Mikołaja. Zaś u nas o godz. 1600 comiesięczne spotkanie z Parafialną Rodziną Radia Maryja.

 • Najbliższy czwartek to 1. czwartek miesiąca. O godz. 1745 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania.

 • Piątek 8 grudnia to doroczna uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. W tym dniu nie ma postu. A msze święte będziemy odprawiali o godz. 600, 800, 1000, 1600 i 1800, a w kaplicy w Karwicach odpust też o godz. 1800.

 • W przyszłą niedzielę na mszę o godz. 1600 zapraszamy dzieci z klas III. Wtedy tym dzieciom poświęcimy łańcuszki z medalikami. Jak było ustalone, rodzice sami postarają się o łańcuszek dla dziecka.

 • W kancelarii parafialnej bezpośrednio po każdej mszy świętej można nabyć poświęcone opłatki. Na wioski prosimy sołtysów, aby je pobrali i roznieśli. Ofiara z opłatków na zakup choć w części oleju do ogrzewania naszej świątyni.
  A u młodzieży przed kościołem można nabyć świece na stół świąteczny i jeszcze kalendarze na nowy rok oraz można wylosować gwiazdkę na paczkę dla biednego dziecka na święta.

 • Polecamy prasę katolicką.

Archiwum

statystyka